Autodroms » Tehnoloģijas

Kolumbs, Vidusjūra, saulē apdeguši cilvēki un… Protams – Huawei jaunumi!

14 Sep 2023  

Tieši pirms stundas. Nu labi, pirms divām, šeit, Barselonas centrā tikai dažus simtus metru attālumā no pludmales, gadsimtu senā ēkā pulcējās visi tie, kuri vienaldzīgi nespēj elpot jaunāko tehnoloģiju virzienā. Kā jau jūs spējāt nojaust, arī “autodroms” bija starp šiem laimīgajiem un tagad lepni paceltu galvu varam par visu redzēto pastāstīt arī jums.

Foto: autodroms.lv

Foto: autodroms.lv

Laikam jāsāk ar to, ka ne viss, ko vērojām klātienē, nonāks Latvijas veikalos. Žēl, jo dažas lietas patiešām spēja uzrunāt. Pat iekārdināt. No otras puses šobrīd nav nekas neiespējams un visu, kas nav veikalā, var drošu sirdi iegādāties internetā. Bet labāk jau visu pēc kārtas!

Programmas nagla neapšaubāmi šajā Huawei jaunumu klāstā ir jaunākās, nu jau ceturtās paaudzes viedais pulkstenis ar diviem ļoti konkrētiem burtiņiem “GT”. Tātad Huawei watch GT 4.

Arī šoreiz padomāts gan par stiprā, gan daiļā dzimuma rokām, jo pieejami būs izsmalcināti dāmu laikrāži un daudz nopietnāki un par pieciem milimetriem lielāki kungu pulksteņi. Skaidra lieta, ka jau pavisam tuvā nākotnē mēs spēsim padalīties ar pirmajiem iespaidiem un nedaudz precīzākiem tehniskajiem datiem. Šobrīd varam vien pačukstēt, ka abi varianti piedāvā ļoti gaumīgu funkciju pakotni, gana izsmalcinātu dizainu un vairāk kā pievilcīgu cenu!Kolumbs, Vidusjūra, saulē apdeguši cilvēki un... Protams – Huawei jaunumi!

Tā vien gribētos par šo jaunumu stāstīt ilgi un dikti, taču tad mums būs laupīta iespēja detalizētam aprakstām pēc tam, kad būsi kādu laiku šo jauno ierīci palietojuši gan darbos, gan nedarbos.

Par Huawei watch Ultimate pirms kāda laika jau paguvām pastāstīt. Labs, nebūt ne lēts premium segmenta viedais laikrādis, ar kuru nav neēsri ierasties pieņemšanā pie prezidenta un pēc tam iegriezties sporta zālē. Šoreiz šis laikrādis ticis pie īpašas un vēl ekskluzīvākas versijas – “gold edition”.Kolumbs, Vidusjūra, saulē apdeguši cilvēki un... Protams – Huawei jaunumi!

Nosaukums pasaka priekšā visu. Piemēram to, ka viedās ierīces korpusā un sprādzē izmantots visīstākais zelts. Ne tā, ka visas Eldorādo raktuves strādātu šim projektam vien, bet pietiekami, lai pulkstenis izskatītos fascinējošs.

Huawei jau labu laiku ir siltas un draudzīgas attiecības ar pasaules ātrāko cilvēku – olimpisko un pasaules čempionu skriešanā Mo Farahu, kurš vērienīgā pasākuma laikā kļuva par pirmo šāda laikrāža īpašnieku. Eh, balta skaudība. Lai gan viss mūsu rokās un kājās, ja vien izmantojam piemērotu ierīci pareiziem treniņiem.

Šobrīd vidējais Latvijas autobraucējs histērijā saķers galvu, jo Huawei watch Ultima Gold edition cena ir identiska vidējam mūsu platumu grādos pieejamam automobilim. Ja noapaļo, tad apaļi trīs tūkstoši. Te gan varam nomierināt – šādas viedās ierīces nebūs pieejamas katrā avīžu kioskā, tāpēc pat ne katrs šādas naudas īpašnieks tiks pie kārotā.

Kā teica kādā cenā latviešu multiplikācijas filmā – liekam jaunu bildi iekšā! Platiem soļiem pārejam pie austiņā un te no skatuves dūmiem izslīd pat veseli divi jaunumi. Klasikai priekšroka, tāpēc ķersimies iesākumā pie gluži parasta Huawei Freebuds Pro 3. Pagaidām vien varam apgalvot, ka tās  izskatās gaumīgi un skan labi. Atkārtosimies, ka daudz tēlaināk par šo garnitūru varēsim izstāstīt vēlāk. Tad, kad oktobra sākumā vai pat septembra beigās šī ierīce nonāks mūsu plašajos veikalu plauktos.Kolumbs, Vidusjūra, saulē apdeguši cilvēki un... Protams – Huawei jaunumi!

Ja dažos vārdos neskrienot lokomotīvei pa priekšu, tad Huawei pārstāvis par šīm austiņām stāstīja daudz un dikti. Tajā skaitā pieminot lietas, kuras līdz šim austiņu kontekstā dzirdēt nebija nācies. Pārsteigsim, ja teiksim – pārsvarā visi jaunumi ir tehnoloģiski, kas padara ierīci jaudīgāku, precīzāku un neapšaubāmi ilgspēlējošāku!

Laiks atklāt noslēpumu – ierīce, kas mūs ieinteresēja visvairāk, Latvijā nenonāks. Vismaz pagaidām ne. Kā liecina pieredze, nekas nav tik pastāvīgs kā “pagaidām”.

Brilles. Gluži parastas brilles ar lēcām, deguna stiprinājumiem un ausu kājiņām. Un ko dara Huawei? Ievieto briļļu kājiņās jaudīgas austiņās, savukārt briļļu ietvarā mikrofonu. Elementāri Votson!

Brauc, ej, skrien, strādā vai izklaidējies – jebkuru brīdi vari atbildēt uz telefona zvaniem vai iegrimt sev tīkamas melodijas skaņās. Turklāt tā, ka apkārtējie pat nenojauš par viltīgas garnitūras esamību. Īsts slepeno aģentu sapnis. Jā, un arī redzi, protams, brilles uzlabo. Šo funkciju neviens pagaidām brillēm nav atņēmis.Kolumbs, Vidusjūra, saulē apdeguši cilvēki un... Protams – Huawei jaunumi!

Planšete nevienu mūsdienu puisi un meiteni pārsteigt nevar. Ja nu vien ļoti laba planšete. Atceraties, reiz stāstījām par kādu Huawei produktu, kurš arīdzan Latvijā nenonāca? Huawei PaperMate. Monhroma planšete, kura kalpo kā grāmatu lasītājs, piezīmju bloks, interneta monitora un vēl daudzos citos veidos.

Tā vien gribētos teikt, ka šoreiz prezentētā ierīce ir likumsakarīgs turpinājums, ja nu vien ar krāsainu ekrānu. Neizskaidrojamu iemeslu dēļ šai ierīcei uzmanība pasākuma laikā veltīta tika vismazāk. Nepamatoti, mūsuprāt.

 

Un beidzot daži vārdi par pašu pasākumu. Visperfektākā vieta Barselonā, kāda vien iedomājama. Un ne tikai tāpēc, ka no viesnīcas līdz izstādes centra durvīm nācās vien pāriet pāri ielai. Viduslaiku romantika, aizvadītā gadsimta restaurācijas tradīcijas, pagātnes aura un… Pašas modernākās tehnoloģijas, ko nu šobrīd vien Huawei spēj piedāvāt!

Iespējams, krietni vien mazāk apmeklētāju, kas padarīja notikumu vēl ekskluzīvāku. Nedaudz pieklusināta skaņa un interesanti cilvēki. Tiesa gan, arī influenceru bataljona rindas nedaudz sarukušas, taču dažs labs violets vai spilgti dzeltens matu ērkuls pazibēja skatītāju rindās.Kolumbs, Vidusjūra, saulē apdeguši cilvēki un... Protams – Huawei jaunumi!

Trīs reizes ļausim uzminēt – kur izveidojās visgarākās rindas? Protams, bufete, tualete, taču… Stends ar zelta Huawei Ultimate! Tam nevarēja pieskārties, to nevarēja nolaizīt, bet tik un tā acis iemirdzējās ik vienam!Kolumbs, Vidusjūra, saulē apdeguši cilvēki un... Protams – Huawei jaunumi!

Tā kā jauno produktu klāsts nebija pārspīlēti plašs un vieta ierobežota, demonstrācijas zāles galdi kompakti radīja iespēju ikvienam kaut nedaudz aptaustīt visu no prezentētā. Protams, skaidri zinām, ka jau pavisam drīz varēsim ar visu jauno iepazīties klātienē un daudz rūpīgāk, prieks būt pirmajam, kas piemēra Huawei watch GT 4 ikviena sejā uzplauka neviltots.

Pavisam drīz tepat www.autodroms.lv slejās izstāstīsim par jauno pulksteni. Vēl pēc brīža ReTV kanāla raidījumā redzēsiet īsu pasākuma video apkopojumu. Kās vēl? To rādīs laiks!

 

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.