Autodroms » Auto Ziņas, Izklaide

Krievijā ražotā automobilī auto eksperti atrod tikai vienu Krievijā ražotu detaļu – akumulatoru!

24 Aug 2023  

Krievijā tapis kāds pilnīgi jauns pašmāju automobilis. Teorētiski nekas īpašs, jo kaut kā jau viņiem jāpārvietojas, bet ārzemēs ražotie spēkrati sankciju pamudināti agresīvajā valstī nenonāk. Vai arī nonāk tik maz, ka knapi pietiek imperatoram pietuvinātajiem. Tāpēc ik pa brīdim dzirdam par kārtējo importa aizvietotāju – tur pat Krievijā izstrādātu un ražotu spēkratu.

Krievijā ražotā automobilī auto eksperti atrod tikai vienu Krievijā ražotu detaļu - akumulatoru!

Arī šoreiz pa visām malām izbazūnēts, ka sadarbībā ar baltkrievu autobūves speciālistiem esot radīts simts procentīgi pašu izstrādāts auto. Un, visticamāk, visi potenciālie pircēji apmierināti tam tic un gaida automobiļa nonākšanu plašu patēriņu preču veikalos.

Kā nu tur gadījies, kā ne, taču viens šāds eksemplārs nonācis ne tajās rokās. Čakli un ziņkārīgi vīri ņēmuši un izjaukuši šo auto līdz pat pēdējai skrūvītei. Galvenokārt tāpēc, lai saprastu kā tas iekārtots un no kā samontēts.

Pētījumu rezultātā tika atklāts, ka šajā Krievijas automobilī ir tikai viena Krievijā ražota detaļa – akumulators. Savukārt no Baltkrievijas nav neviena detaļa.

Viss pārējais ir Ķīnas sastāvdaļu konstruktors, ko pēc izdrukātām instrukcijām un norādēm kopā skrūvē Krievijas auto ražotāji.

Patiesībā tas ir Ķīnas Geel Coolray automobilis, kuru vēl nesen austrumu zeme tirgoja agresoriem uz nebēdu. Kaut kādu apsvērumu dēļ tagad no Ķīnas ved kastes ar detaļām un tās skrūvē jau plašās un neaptveramās auto inženieri.

Starp citu, arī automobiļa firmas zīmes jeb emblēmas ražo Ķīnā un nosūta kopējā kastē ar visām citām detaļām. Kāpēc tā vajadzēja pūlēties ar pašu akumulatoriem, īstas skaidrības nav.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.