Autodroms » Izklaide

Kuri automobiļu zīmoli visvairāk nonākuši dziesmu tekstos? TOP 10 šīs kategorijas uzvarētāji!

19 Jūl 2021  

Kuri automobiļu zīmoli visvairāk nonākuši dziesmu tekstos? TOP 10 šīs kategorijas uzvarētāji!No klasiskām rokmūzikas skaņām līdz grūti nākošiem hītiem automašīnas bieži vien ir bijis lielisks mūzikas iedvesmas avots. Bet kuri auto zīmoli ir visauglīgākie, atrodot ceļu dziesmā, ko mēs mīlam?

Ieinteresēts uzzināt, Uswitch. comcar-insurance analizēja Lyrics.com datus, lai atklātu, kuri slavenie auto zīmoli ir visvairāk pazīstami dziesmu skaņdarbos un kuri mākslinieki tos piemin visvairāk.

Mercedes ir visvairāk vārdā nosauktā auto marka mūzikā. No ikoniskās “Eagles” dziesmas “Hotel California” līdz 90. gadu popgrupai “Take That You Get What You Go You Go You Go You Go You Give by New Radicals” automašīnas zīmols ir demonstrēts 16 415 dziesmās. Vācu reperis Kollegah savās dziesmās visvairāk piemin auto marku, vārdu pieminot 33 dziesmās.

Lamborghini ierindojas otrajā vietā. No 9 546 dziesmām, ko Itālijas automobiļu marka ir ieguvusi, desmit no tām var attiecināt uz reperi Krisu Braunu un deviņas uz Soulja Boy. Tur pat arī vācu reperis Noa, Viņš piemin superauto marku 18 viņa kompozīcijās, ieskaitot vienu, kas glīti nosaukta “Lamborghini”.

Ar 8 474 dziesmām “Bentley” ir trešais visvairāk pieminētais automobiļu zīmols mūzikā. Britu ražotājs ir populārs ar amerikāņu repa favorītiem, tādiem kā Lil Wayne, kas to piemin 11 dziesmās, un Nicki Minaj, kurš par to runā četrās dziesmās. Mākslinieki, kas “piebrauc un noparko Bentley” pirmajā vietā, ir hip-hopa trio Migos ar 16 dziesmām, kas piemin auto zīmolu.

Nr.

Auto zīmols

dziesmu skaits

visbiežākie izpildītāji

1

Mercedes

16,415

Kollegah

2

Lamborghini

9,546

Noah

3

Bentley

8,474

Migos

4

Ferrari

7,212

Kollegah

5

Porsche

6,874

Sidoka

6

BMW

5,807

Metrickz

7

Audi

4,056

JUL

8

Honda

3,608

JUL

9

Tesla

3,316

Vintage

10

Rolls Royce

2,556

Missy Elliott

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.