Autodroms » Tehnoloģijas

Latviju sasniegušas jaunās Huawei FreeBuds Pro 3 bezvadu austiņas

10 Nov 2023  

Šoruden Latviju sasniegušas jaunās Huawei FreeBuds Pro 3 bezvadu austiņas, kas izceļas ar mākslīgajā intelektā balstītu viedo trokšņu slāpēšanas algoritmu un augstas izšķirtspējas duālās skaņas sistēmu, nodrošinot nevainojamu audio kvalitāti. Ierīces minimālistisko, bet vienlaikus pārdomāto izskatu galvenokārt veido spoguļstikla ietvars un noslēpto eņģu dizains. Austiņas pieejamas trīs dabas iedvesmotās krāsās – baltā, sudraba un zaļā, – izceļot katra lietotāja unikālo personību.

Latviju sasniegušas jaunās Huawei FreeBuds Pro 3 bezvadu austiņas 

Netraucētiem zvaniem un sarunām

Nepārtraukta savienojamība, ko sniedz jaunākās paaudzes tehnoloģijas, šodien jau kļuvusi par prasību, nevis iegribu, jo ir situācijas, kad dažādus darba un sadzīves jautājumus vai sarunas ar mīļajiem cilvēkiem nevar atlikt uz vēlāku laiku, neraugoties uz atrašanās vietu vai diennakts stundu. Tas nozīmē, ka uz ziņām un tālruņa zvaniem var nākties atbildēt, arī braucot sabiedriskajā transportā, skrienot mežā vai pērkot kafiju piemājas kafejnīcā.

Lai nebūtu jāizvēlas starp mobilitātes brīvību un skaņas kvalitāti, Huawei FreeBuds Pro 3 ir aprīkotas ar Pure Voice 2.0 tehnoloģiju, kas sniedz 2,5 reizes labāku balss uztveršanu video un balss zvanu laikā, tādējādi nodrošinot, ka lietotāja balss ir skaidri dzirdama pat vistrokšņainākajā vidē. Šo sarežģīto inženiertehnisko risinājumu papildina viedais trokšņu slāpēšanas algoritms – tas darbojas reāllaikā, lai nodrošinātu par 50 % labāku skaņas nomākšanu. Pateicoties šiem inovatīvajiem uzlabojumiem, jaunās bezvadu austiņas ir ne tikai noderīgs palīgrīks darbā, mācībās un aktīvā atpūtā, bet arī ideāls ceļojuma biedrs lidojuma vai pārbrauciena laikā.

Tāpat jaunās austiņas aprīkotas arī ar nozarē vadošo vēja trokšņu slāpēšanas algoritmu, rūpējoties par nemainīgi dzidru un skaidru skaņas kvalitāti pat 9 m/s stiprā vējā.

Skaistums slēpjas vienkāršībā un komfortā

Huawei FreeBuds Pro 3 bezvadu austiņu ārējā dizaina valoda iedvesmota no sērijas priekšgājējiem, saglabājot ikonisko klavieru taustiņa formu un ievērojot līdzsvaru starp vienkāršu minimālismu un mūsdienīgumu. Austiņas aprīkotas ar četriem uzgaļu izmēriem, tostarp jaunumu – XS izmēru, – tāpēc tās ir piemērotas valkāšanai lielākam skaitam lietotāju. Turklāt austiņas ir ļoti vieglas – tās sver vien 5,8 gramus, kas ir mazāk kā vienas monētas svars.

Arī austiņu uzlādes korpuss ir izstrādāts ar vislielāko rūpību, pārdomājot ikkatru detaļu. Izturot 100 000 atvēršanas un aizvēršanas testu, tas uzrādījis par 32% uzlabotu nodilumizturību. Turklāt uzlādes korpuss ir arī par 4,5 % mazāks nekā tā priekšgājējs, padarot to kompaktāku un ērtāku ikdienas lietošanai un ceļojumiem.

Ar Huawei FreeBuds Pro 3 lietotāji var klausīties iemīļoto mūziku vai podkāstus, kā arī bez raizēm nodoties treniņam dabā vai sarunām, pateicoties ilgam baterijas darbības laikam. Ar ieslēgtu trokšņus lāpēšanas funkciju tās spēj darboties līdz 4,5 stundām, bet, izslēdzot šo funkciju, līdz pat 6,5 stundām. Kopā ar uzlādes korpusu Huawei FreeBuds Pro 3 nodrošina attiecīgi līdz 22 stundām vai 31 stundai ilgu atskaņošanas laiku.

Skaņa, kas pielāgojas lietotājam

Ņemot vērā atšķirības katra cilvēka auss kanāla struktūrā, austiņu valkāšanas un skaņas uztveršanas pieredze mēdz atšķirties. Lai optimizētu skaņas frekvenču diapazonu reāllaikā un atrisinātu citus šķēršļus, kas neļauj pilnvērtīgi izbaudīt ierīces sniegtās priekšrocības, Huawei FreeBuds Pro 3 tehnoloģiskās funkcijas ļauj pielāgoties katra lietotāja individuālajam skaļuma līmenim, auss formai un valkāšanas apstākļiem, nodrošinot nemainīgi augstvērtīgu skaņas kvalitāti.

Huawei FreeBuds Pro 3 Latvijas tirgū pieejamas jau novembrī, un to cena ir 199 eiro. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet: https://consumer.huawei.com/lv/.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.