Autodroms » Izklaide

Moldovas modele liek pārklāt savu Lamborghini ar 2 miljoniem Swarovski kristāliņiem

27 Jūn 2021  

Moldovas modele liek pārklāt savu Lamborghini ar 2 miljoniem Swarovski kristāliņiemVispirms jau nedaudz pārsteidz tas, ka nebūt ne pasaules bagātākajā valstī ir tādi ceļi, pa kuriem ikdienā vizināties ar Lamborghini Aventador. Otrkārt, ka tur meklējama jauna dāma, kura savās izdarībās pārsit pat plašo Krieviju un visnotaļ glamūrīgo Ukrainu. Gan auto, gan savdabīgā virsbūves apdare prasa diezgan prāvu kaudzīti naudas.

Modele un uzņēmēja Darja Rodionova pirms trīs gadiem iegādājās koši sarkanu Lamborghini Aventador. Spilgti un uzkrītoši – tieši tas, ko turīgā jaunā dāma vēlējās. Taču ar to izrādījies par maz, lai pārsteigtu pat tos, kuri nespēj atpazīt ne gluži ērtajā un, ne gluži gaumīgajā automobilī labklājības simbolu.

Moldovas modele liek pārklāt savu Lamborghini ar 2 miljoniem Swarovski kristāliņiemLai nedaudz uzlabotu sava uzticamā dzelzs rumaka vizuālo tēlu, tika pasūtīti nedaudz vairāk par diviem miljoniem Swarovski kristāliņu, lai ar tiem burtiski apbērtu savu auto. Ja pieļaujam, ka viens apstrādātais kristāliņš maksā kaut vai tikai vienu eiro, šāds virsbūves remonts nav lēts prieks. Turklāt tam visam klāt auto nācās pārkrāsot melnā krāsā!

Darbu veicis diezgan pazīstams auto izdaiļošanas uzņēmums Cars in Cloak no Londonas. Par izmaksām gan tiek dziļdomīgi noklusēts. Taču gaismā nācis fakts, ka moldāvietes garāžā jau bijuši ne viens vien ar Swarovski izraibināti auto – Mercedes Benz CLS, Bentley Continental GT un Lamborhini Huracan. Mēļo, ka bijusī modele un tagad sieviešu apģērba tirgotāja jau pieskatījusi Bugatti Chiron.

Tomēr ienesīgs arods ir turēt nelielu apģērbu veikaliņu!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.