Autodroms » Dažādi, Tirgus

Motointegrator.lv – bezmaksas platforma sev piemērotākā autoservisa atrašanai

10 Jūl 2023  

Ar bezmaksas interneta vietnes “Motointegrator.lv” starpniecību  ikviens autovadītājs var ātri un ērti atrast sev piemērotāko auto remontdarbu vai apkopes veicēju, savukārt autoservisi gūst iespēju tiešsaistē informēt klientus par saviem pakalpojumiem, īpašām akcijām, piedāvājumiem un cenām.

 Motointegrator.lv – bezmaksas platforma sev piemērotākā autoservisa atrašanai

Bezmaksas digitālā platforma “Motointegrator” tika izstrādāta pēc “Inter Cars Group” iniciatīvas, lai savienotu autovadītājus un autoservisus.  Latvijā platforma darbu sāka pērnā gada vasarā, un šobrīd tajā savus pakalpojumus piedāvā jau vairāk kā 770 autoservisi.

Lielākā autoservisu datubāze tiešsaistē

Motointegrator” ir lielākā autoservisu datubāze tiešsaistē, kurā katrs automašīnas vai motocikla īpašnieks var atrast sev piemērotāko autoservisu plānotām apkopēm vai negaidītiem remontdarbiem, iepazīties ar objektīvām atsauksmēm, salīdzināt cenas un pieteikt vizīti elektroniski.

Lietotne paredzēta vieglo automašīnu un motociklu servisu meklēšanai, un tās lietotāji var būt kā fiziskas, tā juridiskas personas. Meklēšanu var veikt gan pēc servisa atrašanās vietas, gan specializācijas vai nepieciešamo darbu kataloga.

Jau piesakoties pakalpojumam, var noskaidrot veicamo darbu izmaksas. Aizpildot reģistrācijas formu, tajā jāsniedz arī informāciju par mašīnu – tās marku, modeli, ideālā gadījumā arī šasijas numuru, savukārt autoserviss, balstoties uz to, jau var precīzi piedāvāt nepieciešamās rezerves daļas, kā arī aprēķināt maksu par darbu. Nekādu ierobežojumu, par cik daudziem spēkratiem  viens lietotājs var aizpildīt pieteikuma formas, nav.

Savukārt platformā reģistrētie autoservisi var arī norādīt vai piedāvāt kādus specifiskus pakalpojumus, kā, piemēram, elektroauto remontu. Būtībā autoservisi iegūst bezmaksas mārketingu un komunikāciju ar potenciālajiem klientiem tiešsaistē.

Auto “slimības vēsture” vienmēr pa rokai

Vietnē katrs auto vai motocikla īpašnieks var izveidot savu digitālo servisa grāmatiņu, kurā uzskaitīt un piefiksēt visu svarīgāko no tehniskās apskates un apdrošināšanas datumiem līdz bremžu un riepu stāvoklim, tādējādi veidojot sava transportlīdzekļa servisa vēsturi. Ja remontdarbi ir pieteikti, izmantojot “Motointegrator.lv” tiešsaistes rezervāciju, tie servisa grāmatiņā parādīsies automātiski, turklāt vadītājam būs iespējas sekot līdz izdevumiem, jo atsevišķi ir izdalīti arī auto uzturēšanas izdevumi gadā. Auto īpašnieks var dot piekļuvi sava auto datiem arī vienam vai vairākiem autoservisiem, tādējādi ļaujot servisam aizpildīt informāciju par transportlīdzeklim veiktajiem darbiem īpašnieka vietā. Šī funkcionalitāte ļauj arī servisiem norādīt ieteicamos un nepieciešamos nākotnes darbus, kas konstatēti apkopes laikā un īpašnieks par tiem arī saņems atgādinājumu!

Kā iesaistīties?

Iesaistīties platformā var jebkurš autoserviss, kurš ir “Inter Cars Latvija” klients.

Autoservisiem, kuri vēlas pievienoties “Motointegrator” servisu tīklam, jādodas uz Inter Cars Latvija e-katalogu, kur pie profila informācijas ir jāizvēlas Motointegrator izvēlne, pēc tam platformā jāizveido savs profils, kurā vēlams sniegt  pēc iespējas vairāk informācijas par savu uzņēmumu un tā pakalpojumiem, kā arī ievietot tā foto. Tas pakalpojuma sniedzēju vietnē padarīs redzamāku, tādējādi ļaujot arī vieglāk nodibināt kontaktu ar potenciālajiem klientiem. Profila aizpildīšana neaizņem vairāk kā 10 minūtes, ja attēli un apraksti ir pa rokai.

Autovadītājiem platformas izmantošanai profils obligāti jāveido nav, taču tā esamība būtiski atvieglo atkārtotu vietnes lietošanu un sniedz vairāk iespēju.

“Motointegrator” platformu izmanto jau 12 Eiropas valstīs – Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Ukrainā, Čehijā, Bulgārijā, Ungārijā, Rumānijā, Horvātijā, Slovākijā, Bosnijā un Hercegovinā un šajā vietnē iespējams atrast informāciju par autoservisiem, to piedāvātajiem pakalpojumiem, izmaksām vai vismaz starta cenām, arī atrodoties ārpus Latvijas.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.