Autodroms » Auto Ziņas

Motointegrator.lv – tavs ceļvedis uz uzticamu autoservisu!

20 Jūl 2023  

Latvijā autoservisu ir ļoti daudz, pēc dažādiem datiem, līdz pat četriem tūkstošiem, un tie ir dažādu līmeņu, tāpēc sev piemērota servisa atrašana var aizņemt laiku un radīt liekus tēriņus. Neviļus rodas jautājums – kā atrast īsto un neapdedzināties?

Motointegrator.lv - tavs ceļvedis uz uzticamu autoservisu!

Viens no lielākajiem auto rezerves daļu izplatītājiem Eiropā “Inter Cars” ir izstrādājis bezmaksas platformu, kas savieno autovadītājus un autoservisus – “Motointegrator.lv”. Tā ir pieejama arī Latvijā, un ir lielākā autoservisu datubāze tiešsaistē.

Platformā “Motointegrator.lv” autoservisi var norādīt savus pakalpojumus, informēt klientus par īpašajām akcijām un piedāvājumiem, piekļūt automobiļa remonta vēsturei, ja klients būs devis šādu atļauju, saskaņot tāmes, ieteikt remontdarbus un tamlīdzīgi.

Autovadītājiem tā ir bezmaksas datubāze, kur meklēt autoservisu plānotām apkopēm vai negaidītiem remontdarbiem, iepazīties ar objektīvām atsauksmēm, salīdzināt cenas un pieteikt vizīti elektroniski.

Bezmaksas digitālā platforma “Motointegrator.lv” palīdzēs gan pašam auto īpašniekam, gan autoservisam sekot līdzi tam, kādā stāvoklī ir auto, kad nepieciešams veikt auto tehnisko apskati vai kad beigsies transportlīdzekļa apdrošināšana.

Visa spēkrata “slimības vēsture” vienuviet

Šajā vietnē katrs auto īpašnieks var glabāt sava auto “slimības vēsturi” jeb izveidot digitālo servisa grāmatiņu, kurā uzglabāt visu informāciju par servisa un remontu vēsturi. Ar auto īpašnieka atļauju šī informācija var būt pieejama vienam vai vairākiem autoservisiem, lai varētu precīzāk plānot nepieciešamās apkopes un izmaksas.

“Tagad katram autobraucējam ir vieta, kur ērti un pārskatāmi piefiksēt un uzglabāt informāciju par savu auto – no riepu protektora dziļuma līdz bremžu nodiluma stāvoklim un tehniskās apskates datumam. “Motointegrator.lv” piedāvā informāciju apkopot vienuviet – digitāli –, tā atvieglojot dzīvi gan pašam autobraucējam, gan autoservisiem,” stāsta “Motointegrator.lv” projekta vadītājs Latvijā Ivars Klints.

Turklāt digitālā servisa grāmatiņa ļauj sekot līdzi visiem izdevumiem, kas saistīti ar auto apkopi un remontu.

Pārbaudītas atsauksmes par autoservisiem

Nav noslēpums, ka viens no veidiem, kā meklējam un atrodam dažādus pakalpojumu sniedzējus, ir – paļaujoties uz atsauksmēm vai ieteikumiem. Arī “Motointegrator.lv” ikviens autoservisa klients var pievienot atsauksmi par saņemto pakalpojumu, kvalitāti un citiem parametriem. Pirms publicēšanas šīs atsauksmes tiek verificētas, lai citi autovadītāji varētu iegūt objektīvu informāciju.

Pievienojot atsauksmi “Motointegrator.lv”, lietotājam ir jāsniedz dati par savu transportlīdzekli un jāmin autoservisa apmeklējuma datums, lai platforma var apstiprināt, ka šāda vizīte tiešām ir notikusi.

Iespēja salīdzināt pakalpojumu cenas

Motointegrator.lv” autoservisi ir lūgti norādīt dažādu pakalpojumu cenas vai vismaz – ar kādām starta izmaksām auto īpašniekam būtu jārēķinās.

“Šādi nozare kļūst caurspīdīgāka, un klientam ir vieglāk izsvērt dažādus “par” un “pret”, tostarp cenas, izvēloties auto servisu. Tas ietaupīs gan laiku, gan nervus,” saka Klints.

Platformu jau izmanto 12 Eiropas valstīs, tāpēc nepieciešamības gadījumā ir iespējams atrast informāciju arī par servisiem ārpus Latvijas, piemēram, ceļojuma laikā.

Ieskaties:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.