Autodroms » Drošība

Neatstājiet stāvvietā automobilim atvērtu logu – tajā var iemitināties neaicināti pasažieri!

7 Apr 2021  
Foto: sociālie tīkli

Foto: sociālie tīkli

Kāds kungs bija noguris no sava automobiļa atslēgu nomaiņas. Pats auto labi, ja bija pāris simtus eiro vērts, taču katru otro nakti vietējie dzērāji uzlauza spēkrata durvis, lai aizvējā un zem jumta mierīgi pārlaistu nakti ar degvīna pudeli un vieglām uzkodām. Tad kungs pārstāja slēgt automobiļa durvis un uz priekšējā paneļa atstāja zīmīti ar lūgumu nepiemēslot un nebojāt auto. Dīkdieņi tā arī turpina bieži vien pavadīt nakts stundas braucamrīkā, taču no rīta atstāj to ideālā kārtībā. Pat paklājiņus izpurina.

Taču ne visi nelūgtie viesi ir tik apzinīgi un paklausīgi. Amerikā kāds vīrs atstāja auto pie lielveikala ar nedaudz pavērtu aizmugurējo logu. Īpaši uztraukties nebija vajadzības, jo stāsts ir par cienījama vecuma un liela izmēra “amerikāni”, kura atlikusī vērtība mērāma dažos tūkstošos dolāru.

Kad vīrs atgriezās no veikala un uzsāka braukt, viņš atpakaļskata spogulī pamanīja kaut ko dīvainu. Puse automašīnas bija okupējušas bites!

Kungs izsauca glābšanas dienestu un divas ekipāžas centās atbrīvot automobili no milzīgas bišu saimes. Glābējiem līdzi bija bišu strops, nepieciešamais ekipējums un pievilināmās vielas.

Pēc glābēju aprēķiniem kopumā automobilī mājvietu dažu desmitu minūšu laikā bija atradušas ar 15 tūkstoš bišu. Bitenieki zina stāstīt, ka stropa iemītnieki reizēm pametot savas mājas un kuplā pulkā dodas meklēt citas. Droši vien medus vācējas uzskatīja ērto Buick par ļoti labu stropu saviem nākotnes plāniem un pa atvērto logu iekārtojās aizmugurējā sēdeklī!Neatstājiet stāvvietā automobilim atvērtu logu - tajā var iemitināties neaicināti pasažieri!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.