Autodroms » Auto Ziņas

Pasaules elektrifikācija turpinās: no Renault Mégane eVision līdz jaunajam Mégane E-Tech Electric

9 Jūn 2021  

Pasaules elektrifikācija turpinās: no Renault Mégane eVision līdz jaunajam Mégane E-Tech ElectricMégane eVision konceptauto, kas tika atklāts Renault eWays pasākuma laikā, ir Renault pirmie soļi ceļā uz C segmenta elektromobiļa izstrādāšanu. Tādējādi zīmols paplašinās savu pilnībā elektrisko vieglo automobiļu klāstu, kurā pašlaik ir pieejami tādi modeļi kā Twingo E-Tech Electric un pārdotākais elektroauto B segmentā – ZOE.

Uz CMF-EV platformas balstītais jaunais Renault Mégane E-Tech Electric ir aprīkots ar 160 kW (217 ZS) elektrodzinēju un 60 kWh akumulatoru, kas nodrošina līdz pat 450 km gaitas rezervi WLTP ciklā. Šis modelis, ko dēvē arī par MéganE (izrunā “Mégane e”), savas aprises atklās šovasar, kad Renault inženieri ar 30 pirmsražošanas sērijas automašīnām dosies izbraucienos pa koplietošanas ceļiem.

Pasaules elektrifikācija turpinās: no Renault Mégane eVision līdz jaunajam Mégane E-Tech ElectricAutomobilis tiek ražots Duē rūpnīcā, un visas pirmsražošanas sērijas automašīnas tiks pārklātas ar unikālu, Renault dizaina nodaļas izstrādātu rakstu. Dizains izceļ uzņēmuma jaunā un ikoniskā logotipa līnijas un formas, kā arī rada kamuflāžas efektu.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.