Autodroms » Izklaide

Pasaules lētākais automobilis ar pūlēm, bet tomēr pieveica velosipēdu!

4 Jūn 2021  
Lai arī šis ir oficiāls publicitātes foto, nez kāpēc tas tik ļoti atgādina fragmentu no mūsu Vecrīgas...

Lai arī šis ir oficiāls publicitātes foto, nez kāpēc tas tik ļoti atgādina fragmentu no mūsu Vecrīgas…

Ne visā pasaulē cilvēki ir gatavi uz visu, lai par milzu naudu nopirktu vecu, lielu un ādām iztapsētu automobili. Citviet tiek priekšroka dota pēc iespējas jaunākam auto, kurš cenas ziņā maksā tik pat, cik tas lielais un vecais. Turklāt, nemaz nav jāizvēlas kaut kāds pilnīgs briesmonītis, par kuru tad šoreiz arī stāsts.

Bajaj Qute sauc pasaules lētāko automobili, kurš tiek ražots Indijā un tur pat galvenokārt arī tiek izmantots. Par mazāko gan to nosaukt nevar, jo vietas ir pat veseliem četriem cilvēkiem, ieskaitot vadītāju.

Automobilim ir 0,22 litru dzinējs ar 13 zirgspēku jaudu. Tajā pašā laikā tas ir gana stabils un ērts ar visām nepieciešamajām funkcijām. Tiesa gan, ātrāk par 70 kilometriem stundā tas nebrauc un arī ieskrienas nedaudz lēnāk par Bugatti Chiron. Toties maksā vien 5000 eiro.

Lai pārbaudītu uz ko šis auto ir spējīgs, uz starta līnijas līdzās nostādināja jau minēto Bajaj Qute un velosipēdu ar ļoti pieredzējušu riteņbraucēju pie ragiem.

Pirmajā dragreisa startā automobilī atradās visi četri cilvēki un velosipēdists bez īpašas piepūles finišu sasniedza pirmais. Otrajā braucienā automobilī atradās tikai vadītājs un sacensības iznākums nebija tik pārliecinošs.

Velosipēdists izrāvās vadībā, bet īsi pirms finiša tomēr ātrāks izrādījās indiešu lepnums Bajaj Qute

Skaidrs, ka īpaši sportisks šis auto nav, taču zināmas priekšrocības ar velosipēdu tam tomēr ir. Ar šo var braukt arī gados vecāki cilvēki un nobraukt lielākus gabalus. Pēc brauciena nav jāskrien dušā, lai nearomatizētu biroja gaisu. Un, visbeidzot, pilsētas vajadzībām nekas ātrāks pilnīgi noteikti nav vajadzīgs.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.