Autodroms » Izklaide

Paziņoti “Latvijas Gada auto 2024” septiņi finālisti – galvenā titula pretendenti

29 Nov 2023  

Tuvojoties konkursa “Latvijas Gada auto 2024” noslēgumam, konkursa rīkotāji izziņoja septiņus finālistus, kas no visiem pieteiktajiem jaunākajiem automobiļiem pretendē uz galveno titulu “Latvijas Gada auto 2024. Uzvarētājs un laureāti papildus nominācijās tiks paziņoti apbalvošanas ceremonijā 6. decembrī.

 Paziņoti “Latvijas Gada auto 2024” septiņi finālisti - galvenā titula pretendenti

Pēc novembra sākumā aizvadītā Lielā testa brauciena, konkurss “Latvijas Gada auto 2024” ir iegājis finiša taisnē. Žūrija ir izvērtējusi konkursam pieteiktos auto un izvēlējusies tos TOP7 modeļus, kas turpinās cīņu par “Latvijas Gada auto 2024” titulu.

“Latvijas Gada auto 2024” septiņi finālisti ir:

  • Citroën C4 X,
  • Nissan X-Trail,
  • Peugeot 408,
  • KGM Torres,
  • Renault Austral,
  • Hyundai Ioniq 6,
  • Baic Beijing X55.

Uzvarētājs tiks noteikts fināla balsojumā, kurā katrs žūrijas biedrs pilnībā sadala 25 punktus, dodot ne vairāk kā 10 punktus vienam pretendentam, bet obligāti dodot punktus vismaz 5 pretendentiem. Pērn fināla balsojums noslēdzās ar vēsturiski blīvāko rezultātu un par “Latvijas Gada auto 2023” kļuva Škoda Fabia.

Šogad konkursā “Latvijas Gada auto 2021” piedalās 21 auto: Škoda Enyaq Coupe iV, Citroën C4 X, Nissan X-Trail, Porsche Cayenne, Peugeot 408, Peugeot 508, Peugeot 2008, KGM Musso, KGM Torres, Renault Austral, Renault Clio, Dacia Duster Extreme, Dacia Jogger Extreme, Hyundai Ioniq 6, Hyundai Kona Electric, Hyundai Kona HEV, Audi SQ8 Sportback e-tron, Volkswagen ID.3, Volkswagen Touareg, Baic X55 II un JAC T8 PRO.

Līdz tam ikviens var piedalīties nominācijas “Tautas simpātija” veidošanā, balsojot par savu favorītu internetā https://gadaauto.iauto.lv, gan apmeklējot lielformāta fotoizstādi tirdzniecības centrā “Mols”. Starp interneta balsotājiem tiks izlozēts auto Renault Austral ar pilnu degvielas tvertni uz nedēļas nogali.

Tautas simpātiju balsojumā pagaidām 1.vietā ir JAC T8 PRO, kam seko Škoda Enyaq Coupe iV, Nissan X-Trail un Audi SQ8 Sportback e-tron.

Titula ieguvējs un laureāti papildus nominācijās tiks paziņoti 7. decembra vakarā plkst. 19:00, kam varēs sekot līdzi arī TV Sportacentrs un interneta tiešraidēs Jauns.lv, iAuto.lv un Delfi.lv.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.