Autodroms » Auto Ziņas

Piektās paaudzes Kia Sportage ir rūpīgi izstrādāts no pamatu pamatiem, lai būtu izcils pilsētas apvidus automobilis

8 Jūl 2021  

Piektās paaudzes Kia Sportage ir rūpīgi izstrādāts no pamatu pamatiem, lai būtu izcils pilsētas apvidus automobilisIespējams, ka tikai mums šis vārdu savienojums “pilsētas apvidus automobilis” šķiet dīvains vai, kā minimums, neloģisks! Taču tādas nu tās autobūves tendences šobrīd ir un nāksies ar to samierināties. Tāpēc neliels ieskats tajā, ko par jaunās paaudzes Sportage saka tā ražotāji un tirgotāji.

Pilnīgi jaunais Sportage simbolizē novatorisko Kia zīmola DNS. Iepriekšējie Sportage panākumi dziļi sakņojas domāšanā, kuras pamatā ir pastāvīga sevis atjaunošana. Kopā ar jauno Kia zīmolu piektās paaudzes Sportage atkal ievieš jauninājumus, kas zīmolu paceļ nākamajā līmenī.

Šodien tiek atklāti jauni pilnīgi jaunā Sportage globālās versijas attēli. Septembrī Kia Europe pirmo reizi modeļa 28 gadu vēsturē demonstrēs īpašu Eiropas Sportage versiju.

Izstrādāts, izmantojot jaunu arhitektūru, pilnīgi jaunais Sportage apvieno uz vadītāju orientētu dizainu un supermodernu augstākās kvalitātes interjeru, kurā izmantots integrēts, izliekts displejs ar jaunākajiem savienojamības tehnoloģiju risinājumiem.

Dizaineri pievērsa īpašu uzmanību tam, lai salona telpā būtu patīkami pavadīt laiku visiem braucējiem. Inteliģenti salona elementu apjomi un gudra telpas izmantošana nozīmē, ka klasē vadošo telpu kājām un galvai var baudīt ikviens Sportage pasažieris. Apvidus automobilis nosaka arī bagāžas ietilpības etalonu, uzsverot tā ģimenei draudzīgo praktiskumu un lietojamību.

Pilnībā jaunais Sportage ir līderis arī drošības jomā, piedāvājot gan pasīvās, gan aktīvās drošības augsto tehnoloģiju risinājumus, ieskaitot visā pasaulē atzīto un visaptverošo Kia vadītāju moderno palīgu sistēmu (ADAS).

Piektās paaudzes Kia Sportage ir rūpīgi izstrādāts no pamatu pamatiem, lai būtu izcils pilsētas apvidus automobilisLai radītu dinamisku, iesaistošu un komforta ziņā optimālu braukšanas pieredzi, pilnīgi jaunais Sportage piedāvā vairākas novatoriskas tehnoloģijas, tostarp Kia E-Handling sistēmu, kas uzlabo transportlīdzekļa dinamisko sniegumu un uzlabo veiklību un stabilitāti. Jaunas paaudzes balstiekārta ar Electric Control Suspension sistēmu vienmēr nodrošina optimālu komfortu un izcilu drošības līmeni, pateicoties nepārtrauktai amortizācijas kontrolei reāllaikā.

Terrain Mode jeb apvidus režīms pilnīgi jauno Sportage apvelta ar izcilām braukšanas spējām sarežģītākos apstākļos, piemēram, sniegā, dubļos un smiltīs, ļaujot īpašniekiem baudīt piedzīvojumiem bagātāku aktīvo atpūtu.

Modernie spēka agregāti padara jauno Sportage par ļoti ekonomisku ikdienas automobili ar zemiem izmešiem, taču šī taupība ir apvienota ar vienmērīgu un ļoti atsaucīgu jaudas padevi, kā rezultātā Sportage ir enerģisks, sportisks un patīkami vadāms SUV.

Pilnībā jaunais Sportage ir pirmais Kia automobilis, kura modeļu varianti atkarībā no reģiona pieejami ar garo un īso riteņu bāzi, nodrošinot, ka piektās paaudzes saime pilnībā atbilst visu tirgu dažādajām, specifiskajām vajadzībām.

“Mūsu jaunais Sportage ir patiess iedvesmas avots SUV kategorijai it visās nozīmēs,” sacīja Arturs Martinss, Kia Corporation vecākais viceprezidents un globālo zīmolu un klientu pieredzes nodaļas vadītājs. “Vai tas būtu tālredzīgais dizains, izcilais interjers, jaunākās paaudzes tehnoloģijas, efektīvi un atsaucīgi spēka agregāti, augstākais līmenis drošības sistēmās vai jaunākie inženiertehniskie sasniegumi, kas garantē atsaucīgu un optimālu braukšanu, pilnīgi jaunais Sportage ir izcils pilsētas apvidus auto.”Piektās paaudzes Kia Sportage ir rūpīgi izstrādāts no pamatu pamatiem, lai būtu izcils pilsētas apvidus automobilis

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.