Autodroms » Auto Ziņas, ŠODIEN SVARĪGĀKAIS

Porsche 911 ar hibrīdu: Nirburgringā par 8,7 sekundēm ātrāks par savu priekšgājēju

15 Mai 2024  

“Porsche” tikko pabeidzis pirmā “911” ar hibrīda piedziņu izstrādi un tā plašo testēšanas programmu, lai jau drīzumā sāktu automobiļa sērijveida ražošanu, informē uzņēmumā. Jaunā “911” ar hibrīda piedziņu, kas orientēta uz veiktspēju, digitālā pasaules pirmizrāde notiks 28. maijā pulksten 15.00 pēc Centrāleiropas vasaras laika jeb pulksten 16.00 pēc Latvijas laika.

Porsche 911 ar hibrīdu: Nirburgringā par 8,7 sekundēm ātrāks par savu priekšgājēju

Tā būs skatāma vietnē “Porsche Newsroom” newsroom.porsche.com un “Porsche” YouTube un LinkedIn kanālā. Pēc tam to varēs skatīties pēc pieprasījuma.

Vairāk nekā pieci miljoni testa kilometru

“Pirmo reizi mūsu ikoniskā modeļa 61 gadu ilgajā vēsturē mēs uzstādām hibrīda piedziņas sistēmu koplietošanas ceļiem paredzētajam “911”. Šis inovatīvais un jaudīgais hibrīds padara “911” vēl dinamiskāku,” norāda “911” un “718” modeļu līnijas viceprezidents Franks Mozers.

Viņš uzsvēra, automašīnas izstrādē nekas netika atstāts nejaušības varā un jaunais “911” tika testēts visdažādākajos apstākļos visā pasaulē. “Sākot ar ļoti lielu salu un beidzot ar neizturamu karstumu testēšanas noslēgumā Dubaijā. Jaunais “911” pārliecinoši tika galā pat ar visgrūtākajiem izaicinājumiem gan lielas piedziņas slodzes apstākļos sarežģītos kalnu ceļos, gan blīvā satiksmē pilsētā. Kopumā mūsu inženieri un testa piloti nobrauca vairāk nekā piecus miljonus kilometru,” stāsta Mozers.

Nirburgringā par 8,7 sekundēm ātrāks par savu priekšgājēju

Izstrādājot “911”, testēšanai un regulēšanai Nirburgringas Nordšleifes trasē vienmēr ir bijusi īpaša nozīme. Šajā testēšanā “Porsche” zīmola vēstnieks Jērgs Bergmeisters trases apli veica 7:16,934 minūtēs jeb par 8,7 sekundēm ātrāk nekā iepriekšējā modeļa attiecīgā versija. Testa automašīna bija aprīkota ar standarta koplietošanas ceļiem paredzētajām riepām un aerodinamisko komplektu ar fiksētu aizmugurējo spoileri, kas šobrīd pieejams kā papildaprīkojums jau vairākām modeļu paaudzēm un nodrošina lielāku piespiedējspēku liela ātruma apstākļos.

“Jaunais “911” trasē ir kļuvis ievērojami ātrāks. Automašīnai ir lielāka saķere, daudz lielāka jauda, liela priekšrocība ir hibrīda spontānā reakcija,” saka Bergmeisters.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.