Autodroms » Auto Ziņas

Renault Arkana – apvidus kupeja pieejama ne tikai premium segmentā vien!

2 Mai 2021  

Renault Arkana - apvidus kupeja pieejama ne tikai premium segmentā vien!Izlaižot Eiropas tirgū sportiskā izskata Arkana modeli, Renault no jauna pārdefinē tradicionālo tirgus pieeju. Tas kļūst par pirmo vispārējā pielietojuma autoražotāju, kas Eiropā piedāvās apvidus kupeju. Šis segments līdz šim bija rezervēts tikai augstākās klases zīmoliem. Šis jaunais auto modelis, kas papildina pārējo kompakto automobiļu klāstu (Mégane, Kadjar un Scénic), ir daļa no strauji augošā SUV tirgus, it īpaši C segmentā.

Izlaižot jauno Arkana, Renault piedāvās jaunas paaudzes apvidus automobili ar ļoti attīstītu hibrīdtehnoloģiju gan formas, gan funkciju ziņā. Šis automobilis ir drošāks, nodrošina augstāku sēdēšanas pozīciju, ietilpību, nezaudējot neko no bagāžas iedalījuma ietilpības un izteiksmīgā, inovatīvā stila. Tas garantē aizraujošāku un atsaucīgāku braukšanas pieredzi, īpaši ar R.S. Line apdares dizainu. Turklāt auto ir uzticams arī drošības ziņā, ko apliecina Euro NCAP drošības testos iegūtais maksimālais novērtējums – 5 zvaigznes. Auto iespējams aprīkot ar dažāda veida dzinējiem, tostarp ar jaunāko pilnā hibrīda tehnoloģiju – E-TECH Hybrid 145 HP – un 1,3 TCe mikrohibrīdo 12 V dzinēju, kā arī ar 140 ZS un 160 ZS versijām (sākot ar 2021. gada oktobri).

Jaunais Renault Arkana ir izstrādāts, lai apmierinātu ļoti dažādas starptautisko tirgu prasības. Šis automobilis atspoguļo Groupe Renault globālo pieeju un spēju iekarot jaunus tirgus. Eiropā jaunais Arkana izstrādāts uz Alianses CMF-B modulārās platformas, kas ir sastopama jaunākajos Clio un Captur modeļos.

Šobrīd zināms tas, ka jaunais Renault Arkana mūsu tirgū būs pieejams sākot ar 23 990 eiro. Savukār modeļa augstākais punkts ir R.S. Line versija ar hibrīda spēka agregātu un tā cena sasniegs 30 790 eiro.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.