Autodroms » Auto Ziņas

Renault atklājis sava jaunā C segmenta kompaktā ģimenes SUV nosaukumu – Symbioz

8 Feb 2024  

Symbioz skan līdzīgi kā franču vārds “symbiose”, kas atvasināts no sengrieķu valodas vārda “symbiosis” un nozīmē “dzīvot kopā” – tā ir vērtība, kas caur saukli “automobiļi dzīvošanai” ir dziļi iesakņojusies Renault gēnos. Šis vārds daudzās valodās ir līdzīgs: “symbiosis” angliski, “simbiose” spāņu valodā un “simbiosi” itāļu valodā, tādēļ nosaukums Symbioz ir viegli uztverams plašam cilvēku lokam.

 Renault atklājis sava jaunā C segmenta kompaktā ģimenes SUV nosaukumu – Symbioz

“Šim jaunajam kompaktajam ģimenes automobilim vēlējāmies tādu nosaukumu, kas iemieso cilvēkiem svarīgās vērības un pauž ciešo saikni starp ģimeni un viņu auto. Nosaukums Symbioz precīzi ataino dzīvi ar mūsu automobili – vietu, kur pasažieri saplūst ar savu mašīnu un apkārtējo vidi,” – Silvija Dos Santosa (Sylvia Dos Santos), nosaukumu piešķiršanas stratēģijas vadītāja Renault mārketinga nodaļā

 

Renault Symbioz un saukļa “automobiļu dzīvošanai” būtība

Symbioz izmantots jaunais zīmola dizains. Būdams tikai 4,41 metru garš, šis jaunais SUV ir viskompaktākais hibrīdautomobilis Renault C segmenta klāstā.

Salons veidots tā, lai plaša pasažieru telpa un kravas nodalījums apmierinātu visas ģimenes vajadzības.

Tajā ir vislabākās Renault tehnoloģijas, tostarp:

– jaunās paaudzes Solarbay panorāmas stikla jumts, kuru PDLC tehnoloģija (polimērā izkliedēti šķidrie kristāli) ļauj aptumšot, neizmantojot žalūzijas,

– E-Tech full hybrid 145 ZS dzinējs automobilī ar nelielu svaru (mazāk par 1500 kg) nodrošina lielāku baudījumu pie stūres un vienlaikus mazāku degvielas patēriņu.

Renault turpina ofensīvu C segmentā

Renault uztur ciešu saikni ar saviem klientiem un ļoti vēlas apmierināt viņu – gan privātpersonu, gan uzņēmumu – vajadzības. Tādēļ zīmolam Eiropā ir visaptverošs C segmenta automobiļu klāsts, kurā ir gan elektriskie, gan hibrīdie modeļi.

 • E-Tech electric:
  • Mégane: augsto tehnoloģiju kompaktauto – 4,20 m;
  • Scénic: jaunais ģimenes elektromobiļu standartu noteicējs – 4,47 m.
 • E-Tech full hybrid:
  • Symbioz: kompakts ģimenes SUV – 4,41 m;
  • Austral: premium klases augsto tehnoloģiju SUV – 4,51 m;
  • Arkana: SUV kupeja ar dinamisku dizainu – 4,56 m.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.