Autodroms » Tirgus

Renault papildina savu izplatīšanas tīklu ar jaunu pārdošanas vietu koncepciju “rnlt©”.

10 Mai 2024  

Renault paplašina savu izplatīšanas tīklu ar jaunas koncepcijas pārdošanas vietas formātu ar nosaukumu “rnlt©”, kas atspoguļo šo jauno izplatīšanas veidu – moderns, kompakts, īsts zīmola koncentrāts. Šie jaunie veikali nodrošinās apmeklētājiem vispusīgu Renault zīmola un produktu pieredzi.

 Renault papildina savu izplatīšanas tīklu ar jaunu pārdošanas vietu koncepciju “rnlt©”.

Renault stratēģijas centrā ir klientu pieredzes uzlabošana. Pirmo reizi tiek izmantota moderna pieeja autosaloniem ar rnlt© – vietu, kura veicina mijiedarbību un iesaistīšanos. Šīs telpas ir veidotas tā, lai ne vien uzņemtu apmeklētājus, bet arī viņus iedvesmotu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir ziņkārīgs zīmola jaunpienācējs, potenciāls automobiļa pircējs, vai uzticīgs Renault entuziasts, kurš meklē kaut ko īpašu, šie veikali ikvienam piedāvā visaptverošu pieredzi. Ar rnlt© palīdzību Renault saglabā vadošo pozīciju inovāciju jomā, piešķirot jaunu veidolu automobiļa iegādes piedzīvojumam.

Būdami zīmola vitrīna, rnlt© koncepta veikali atradīsies pašā pilsētas centrā un lielos iepirkšanās centros. Viņu galvenā atrašanās vieta pēc iespējas tuvāk pilsētas patērētājiem garantē optimālu pieejamību un maksimālu redzamību, ļaujot šiem potenciālajiem klientiem atklāt jaunākos Renault modeļus un inovācijas.

Šajā kompaktajā telpā ar mazākiem izmēriem, nekā klasiskajos Renault autosalonos ikviena detaļa ir rūpīgi pārdomāta, lai piedāvātu pilnīgu iegremdēšanos Renault universā. Šeit tehnoloģijas sastopas ar aizrautību, apmeklētāji var apskatīt jaunos produktus un iegremdēties zīmola valdzinošajā universā viesmīlīgā vietā, kurā apvienotas inovācijas un dizains.

Apmeklētājiem būs iespēja izpētīt divus vai trīs apskatei izvietotus zīmola etalona automobiļus.

Katrā veikalā būs arī The Originals Renault papildu produktu izlase, piemēram, automobiļu modelīši, apģērbi un piederumi. Tie ir ideāli piemēroti dāvanai, piešķir Renault akcentu apģērbam vai vienkārši ļauj paņemt uz mājām savu zīmola elementu vai mīļāko auto.Renault papildina savu izplatīšanas tīklu ar jaunu pārdošanas vietu koncepciju “rnlt©”.

rnlt© pārdošanas vietas darbosies vienoti ar līdzšinējiem ierastā mēroga autosaloniem, kas atrodas priekšpilsētās, ļaujot šiem pilsētas centra klientiem pilnā mērā izbaudīt papildu produktus un pēcpārdošanas pakalpojumus: izmēģinājuma braucienus, automobiļu piegādi un nodošanu, apkopi / remontu, izbraucienus utt.

Sadarbībā ar privātajiem investoriem plānots izveidot aptuveni divdesmit citas rnlt© pārdošanas vietas Parīzē, Neijī pie Sēnas, Briselē, Milānā, Romā, Roterdamā, Madridē, Londonā, Berlīnē, Medeljinā, Seulā utt.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.