Autodroms » ŠODIEN SVARĪGĀKAIS, Testi

Renault Talisman – AUTODROMS dalās ar iespaidiem pēc pāris dienu kopā būšanas!

8 Sep 2019  

Renault Talisman - AUTODROMS dalās ar iespaidiem pēc pāris dienu kopā būšanas!Ir grūti to atzīt, bet viss skaistākais jau ir radīts un centieni kādu pārsteigt ar dizainu ir diezgan naivi. Varbūt pašiem mākslas amata pratējiem šķiet, ka izveidojuši kaut ko unikālu, taču šādās reizēs gribās norādīt ar pirkstu un mūsu vēstures sadaļu – tur atrodami automobiļi, kuri ir skaisti! Mākslas darbi! Mūsdienu automobilis ir praktisks, moderns, tehnoloģiju pārbagāts, drošs un ātrs!

Visām moderna automobiļa prasībām un kritērijiem atbilst jaunais Renault Talisman. Vidējās klases automobilis, kurš pieejams gan sedana, gan universāļa versijā. Mēs iepazināmies ar sedanu, kurš sevī nes benzīna sirdi. Bez jaudas un dinamikas te vietā arī tādi jēdzieni kā ekonomisks, kvalitatīvs, prestižs.

Laikam esam jau gana daudz sarakstījuši un laiks rādīt bildītes! Viss, ko gribam un varam pateikt par šo automobili ir atrodams video. Atliek vien nospiest podziņu PLAY un piecās minūtēs uzzināsiet visu vai pašu nepieciešamāko, lai sāktu domāt par Renault Talisman! Veiksmīgu skatīšanos!

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.