Autodroms » Auto Ziņas

Scenic E-Tech electric balsojumā ieguvis 2024. gada auto titulu. Rezultātus izziņoja ceremonijā Ženēvas starptautiskajā auto izstādē

26 Feb 2024  

Pēc balsošanas pirmās kārtas pagājušā gada novembrī Scenic tika izvēlēts kā viens no septiņiem finālistiem: BMW 5. sērija, BYD Seal, Kia EV9, Peugeot E-3008/3008, Renault Scenic, Toyota C-HR un Volvo EX30.

Scenic E-Tech electric balsojumā ieguvis 2024. gada auto titulu. Rezultātus izziņoja ceremonijā Ženēvas starptautiskajā auto izstādē

Galvenās balvas saņēmēju izvēlējās žūrija, kuras sastāvā bija 59 automobiļu nozares žurnālisti no 22 valstīm. Scenic ieguva pirmo vietu ar XXX punktiem, tādējādi kļūstot par septīto Renault automobili, kuram piešķirts prestižais “Gada auto” tituls – sekojot Renault 16 (1966), Renault 9 (1982), Clio (1991), Scenic (1997), Megane (2003) un Clio (2006).

“Prestižās “Gada auto” balvas iegūšana ir liela lepnuma avots ikvienam, kurš piederīgs Renault Group un Renault zīmolam. Šī atzinība parāda to, ka esam izdarījuši pareizas izvēles: rekordliela sniedzamība, plašs un aicinošs salons, kā arī rūpīgi pārvaldīta ietekme uz vidi! To papildinot ar baudījumu pie stūres un “automobiļa dzīvošanai” aprīkojumu, kāds ir jaunais Solarbay panorāmas jumts un jaunākās paaudzes OpenR Link sistēma ar iekļautu Google, Scenic piemīt visas vajadzīgās īpašības, lai nostiprinātu savu pozīciju Eiropas elektroautomobiļu tirgū.” Fabriss Kambolivs (Fabrice Cambolive), Renault zīmola izpilddirektors.

Pilnībā elektrisks automobilis uz Medium AmpR platformas (iepriekš CMF-EV) – Scenic E-Tech electric ir izstrādāts darba cilvēkiem, kuri vēlas daudzpusīgumu. Nulle emisiju, izveicīgs, viegls (1890 kg) un kompakts (4,47 m garš) – Scenic pilsētas ielās ir savā elementā. Tālajos braucienos Scenic lepojas ar sniedzamību līdz pat 625 km (WLTP režīmā), komfortu, plašu salonu un ar tehnoloģiju palīdzību uzlabotu baudījumu pie stūres.

Pamata līmeņa aprīkojumā Scenic E-Tech electric cena ir līdz 40 000 €, turklāt valstīs, kurās darbojas veicināšanas programmas, ir pieejamas valsts subsīdijas. Pasūtīšana jau ir sākusies, un pirmie automobiļi jau ļoti drīz ieradīsies tirdzniecības vietās Renault tīklā.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.