Autodroms » Zvaigžņu auto

Slavenais modes dizainers Karls Lāgerfelds prata novērtēt arī spēkratu dizainu!

3 Mai 2024  

Karl Lagerfeld DuesenbergMainīgajos aprīļa laikapstākļos ne tikai no sieviešu garderobes, bet arī vīriešu drēbju skapja puses atskanēja jautājums ko šodien ģērbt? Vienu dienu vasara ar pirmajiem odiem, bet otru dienu ziema ar redzamu sniegu. Savukārt trešajā dienā jau normāls pavasaris. Kā lai te neuzraujas uz iesnām? Saka, ka nav sliktu laikapstākļu, bet tikai nepiemērots apģērbs.
Tāpēc šodien iesim ciemos uz garāžu pie modes dizainera un franču modes nama Chanel kādreizējā radošā direktora Karla Lāgerfelda ( Karl Lagerfeld). Viņš dzīvoja no 1933. līdz 2019. gadam un ir atzinies mīlestībā Duesenberg automobiļu markai. Lāgerfelds teicis, ka nav nekā skaistāka par vecajiem Duesenberg.
Kā markas fanam pienākas augšējā foto redzams Duesenberg automobilis.
Modelis Duesenberg J kļuva par pārējo spēkratu ražotāju biedu, ar astoņu cilindru dzinēju un darba tilpumu 6,9 litri. Par panākumu atslēgu kļuva četri augšējie vārsti katram cilindram. Tika nopietni piestrādāts arī pie ārējā veidola. Virsbūvi modelim J veidoja Gordons Būrigs ( Gordon Buehrig). Katra Duesenberg šasija tika pakļauta nopietnam, 500 jūdžu pārbaudījumam. Taisnība vien būs teicienam, ka viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, jo modelī J par nepieciešamību apciemot servisu signalizēja mūsdienu borta datora vectētiņš. Panelis ieskauts ar rokām veidotā metālā, ziloņkaulā un kokā. Daļa mērinstrumentu dublējās arī aizmugurē, lai pasažieris arīdzan varētu piedalīties auto vadīšanā. Vēlāk modeli J nomainīja modifikācijas ar pūti, piemēram, modelis SJ (1932. gads) ar 320 zirgiem.
Ja par Duesenberg Lāgerfelda kungs fanoja tad brauca viņš ar Rolls Royce.
Viens no viņa trim Rolls Royce bija Phantom Drophead Coupe kabriolets.Rolls Royce Tas bija Lāgerfelda mīļākais Rolls Royce, bet viņš pats ar to nebrauca. Modes mākslinieks uzskatīja sevi par draņķīgu braucēju un divas reizes iekļuva avārijā. Tas notika ar Jaguar un Mercedes kad Lāgerfelds divas reizes aizmiga pie stūres. Taču pavasarī un vasarā tikt vizinātam vaļējā Rolls Royce viņam patika. Mašīnas Lāgerfelda kungam patika kā objekti.
Ar Rolls Royce zīmolu viņam bija labas attiecības un Lāgerfelds 2012. gadā piedalījās foto sesijā.
Otrs Rolls Royce bija Phantom, bet trešais Cullinan.
Kristiāns Andersons

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.