Autodroms » Tirgus

Ukrainā īpašnieku atradis pats pirmais Rolls-Royce Spectre par 600 000 eiro

27 Jan 2024  

Kādam taču jābūt pirmajam un, kāpēc lai tas nebūtu ukrainis?  Nav gan īsti skaidrs, cik šāds vairāk par pus miljonu eiro vērts auto šobrīd Ukrainā ir drošs pirkums. Lai gan, tās visticamāk jau ir apdrošinātāja problēmas. Skaisti dzīvot neaizliegs neviens un nekas!

Ukrainā īpašnieku atradis pats pirmais Rolls-Royce Spectre par 600 000 eiro

Šis pirmais elektriskais Rolls-Royce eksemplārs Ukrainā ieradies vēl aizvadītā gada pašā nogalē. Beidzot atradies arī pircējs. Tiesa gan Ukrainas auto reģistrā šis spēkrats iekļauts ierašanās brīdī, tāpēc tagad izklausās kā lietots – pagājušā gada automobilis.

Ukrainas auto industrijas mediji apgalvo, ka pircējs viņiem esot zināms, taču dažādu apsvērumu dēļ pagaidām to neizpaudīšot. Patiesībā jau nekā tik slēpjama te nav, jo Ukrainā pa lielāko pilsētu ielām virpuļo kaudzēm automobiļu, kuru vērtība pārsniedz ne tikai pusi, bet pat veselu miljonu. Arī valsts deputāti netraucēti pārvietojas gan Rolls-Royce limuzīnos, gan Mercedes elektriskajos superautomobiļos.

Ja nu kāds nezina, ko nozīmē Rolls-Royce Spectre, tad tie ir divi elektriskie motori ar kopējo 585 zirgspēku jaudu, tās ir 4,5 sekundes līdz simts kilometriem stundā un 515 kilometru lielas nobraukuma rezerves ar vienu pilnu uzlādi.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.