Autodroms » Tirgus

Virši iedarbina mobilo aplikāciju. Jaunā lietotne iekļaus visas biznesa, privātpersonu un akcionāru lojalitātes programmu priekšrocības

18 Aug 2023  

Uzlabojot klientu pieredzi uzpildes stacijā, energoresursu tirgotājs un ērtas iepirkšanās veikalu tīkls AS VIRŠI-A (turpmāk – “Virši”) izstrādāja mobilo lietotni, kas palīdzēs autovadītājiem ietaupīt laiku un veikt apmaksu par degvielu uzreiz pie sūkņa jebkurā uzpildes stacijā visā tīklā. Jaunā lietotne iekļaus visas biznesa, privātpersonu un akcionāru lojalitātes programmu priekšrocības, kā arī nodrošinās īpašuspiedāvājumus lietotnes lietotājiem.

 Virši iedarbina mobilo aplikāciju. Jaunā lietotne iekļaus visas biznesa, privātpersonu un akcionāru lojalitātes programmu priekšrocības

“Mūsu mērķis, izstrādājot jaunās lietotnes konceptu, bija nodrošināt klientiem saprotamu, ērti izmantojamu un daudzfunkcionālu rīku, kas uzlabos viņu ikdienas pieredzi, apmeklējot “Virši” spēka stacijas. Lietotne sniedz iespēju norēķināties par degvielu pie uzpildes sūkņa, kā arī nodrošina “Virši” lojalitātes programmas priekšrocību parocīgu izmantošanu un nākotnē sniegs patīkamus pārsteigumus un īpašus piedāvājumus ikvienam lietotājam. Šobrīd lietotne nodrošina pamata funkcionalitāti, ko jau tuvā nākotnē plānots papildināt ar jauniem risinājumiem,” stāsta Mārtiņš Eihmanis, “Virši” Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītājs.

Lietotnes funkcionalitāte ir vērsta uz lietotāja ērtību – tā nodrošinās iespēju privātpersonām un biznesa segmenta klientiem izvairīties no rindām pie kases un norēķināties par degvielu pie uzpildes sūkņa, kā arī saņemt ikmēneša piedāvājumus, kas būs pieejami tikai aplikācijas lietotājiem. Lojalitātes karšu īpašniekiem ir iespēja pievienot savu karti lietotnes profilam, kā arī apvienot bankas maksājumu karti ar lojalitātes karti, tādejādi samazinot plastikāta karšu skaitu makā.

“Virši” mobilā lietotne ir pieejama Android un iOS lietotājiem un to bez maksas var lejupielādēt Google Play un App Store. Dodoties uz vienu no minētiem veikaliem, meklētājā jāieraksta “Virši” un jālejupielādē lietotne.

Pirmoreiz lejupielādējot lietotni savā viedtālrunī, “Virši” dāvina lietotājiem jebkuru L izmēra kafiju, ko bez maksas būs iespējams saņemt ikvienā no “Virši” pilna servisa degvielas uzpildes stacijām visā Latvijā.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.