Autodroms » Izklaide

Voltsvagen! Neliels pirmā aprīļa joks, kas varēja beigties bēdīgi

5 Mai 2021  

Voltsvagen! Neliels pirmā aprīļa joks, kas varēja beigties bēdīgiPavisam nesen – šā gada 1. aprīlī Amerikā pāršalca ziņa, ka Vācijas autobūves koncerns nolēmis pārdēvēt savu uzņēmumu par Voltswagen. Skaidra lieta, ka runa ir par visiem labi zināmo Volkswagen, kurš ne tik senā pagātnē iekūlās zināmās nepatikšanās kaitīgo izmešu dēļ.

Viss sākās ar to, ka amerikāņu pārstāvniecība Volkswagen American izsludināja kompānijas nosaukuma maiņu. Tas notika pirmajā aprīlī, taču ļoti daudzi šādu pavērsienu uztvēra pilnā nopietnībā. Vēl jo vairāk, ka tieši šis koncerns nenoguris sola visus pārsēdināt elektriskajos braucamrīkos jau tuvāko gadu laikā. Patiesībā nosaukums Voltswagen pat būtu loģisks turpinājums un papildinājums nospraustajiem mērķiem un stratēģijai.

Vienīgās ziepes ir tādas, ka par šo notikumu ieinteresējās vērtspapīru uzraudzības komisija. Tā kā sākās neizprotamas aktivitātes vērtspapīru tirgū, komisija nosprieda, ka notiek šmaukšanās.

Veselu mēnesi notika ļoti nopietna izmeklēšana, lai saprastu vai tā ir sava veida krāpšanās ar akcijām vai nevainīgs 1. aprīļa joks. Galējais lēmums vēl kavējas amerikāņu attiecīgajās iestādēs, taču viss liecina, ka joku dienas amizantais joks patiešām tiks atzīts par nekaitīgu un nevainīgu joku. Un tomēr… Voltswagen nemaz nav tik zemē metama ideja. Vēl jo vairāk, ka lielāko šī koncerna modeļu daļu nepavisam vairs nebūtu pieklājīgi saukt par “tautas vāģiem”.

 

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.