Autodroms » Tehnoloģija

Huawei FreeBuds 4i – austiņas par saprātīgu cenu mūsu “attālinātajam” laikmetam! Pirmie iespaidi.

28 Apr 2021  
Foto: @autodroms.lv

Foto: @autodroms.lv

Ja redzi parkā uz soliņa cilvēku maskā un ar austiņām ausīs, vari būt drošs – viņš šobrīd atrodas sapulcē un cenšas pierādīt savas uzņēmuma attīstības stratēģijas priekšrocības! Kuram gan negribas algas pielikumu un soli augstāk karjeras kāpnēs. Lai tā notiktu, nākas aktīvi to nopelnīt! Skaidrs, ka arī austiņām jābūt gana labām, lai pats saklausītu, ko saka lielais BOSS un viņš sadzirdētu tavus centienus. izmēģinājām Huawei FreeBuds 4i, kuras oficiāli dienas gaismu ieraudzīja vien 19. aprīlī.

Sekojot savam priekšgājējam, arī šīs austiņas iekļaujas vidējas cenas un labas kvalitātes plauktiņā. Taču atšķirības manāmas pat ar neapbruņotu aci. Vispirms jau dizaina ziņā. Maza ovāla un maksimāli kompakta kārbiņa, kas kalpo gan kā austiņu glabātava, gan lādētājs un komunikators starp austiņām un ierīci, kurai tās pievienotas. Proti, saslēgt austiņas pārī var tad, kad tās atrodas savā “oliņā”.

Huawei FreeBuds 4i - austiņas par saprātīgu cenu mūsu "attālinātajam" laikmetam! Pirmie iespaidi.Otra lieliska opcija ir kalpošanas ilgums ar vienu uzlādi. Vispirms jau tāds nieks, ka no 37 mikroampēru stundām akumulatoriem iepriekšējā modelī nu austiņas barojas ar 55 mA-s baterijām. Ražotājs sola, ka ar pilnu uzlādi varēsim klausīties mūziku bez ieslēgta trokšņu slāpētāja pat 10 stundas no vietas. Ja jāpievieno trokšņu slāpētās, tad kalpošanas ilgums sarūk līdz nepilnām astoņām stundām. Tātad no Helsinkiem līdz Ņujorkai lidojuma laikā vari baudīt “Ilgais ceļš kāpās” visa lidojuma garumā ar trokšņu slāpēšanu. No Frankfurtes līdz Melburnai būs jāsamierinās ar fonā dunošu dzinēju dziesmu.

Huawei FreeBuds 4i - austiņas par saprātīgu cenu mūsu "attālinātajam" laikmetam! Pirmie iespaidi.Piespiest sevi 10 stundas no vietas klausīties nevarējām, tāpēc ļāvām abām austiņā atskaņot dažādus skaņdarbus uz plauktiņa virs tomātu stādiem. Stādi garāki neizauga, taču austiņas cīnijās gana ilgi – labā noturējās 8 stundas un 49 minūtes, savukārt kreisā 8 stundas un 12 minūtes. Protams, ka tas ar izslēgtu skaņu slāpēšanas funkciju.

Vēl pie plusu saraksta jāpieskaita uzlāde. No pilnīgas bezsamaņas līdz pat 100 procentiem abas austiņas enerģiju atguva vienas stundas laikā. Kas mūsdienās ir viena stunda, ja elektriskais automobilis jāuzlādē teju vai visu nakti un nebūsi ticis pat līdz pusei. Tas, ja piespraužamies pie parastas mājas rozetes.

Huawei FreeBuds 4i - austiņas par saprātīgu cenu mūsu "attālinātajam" laikmetam! Pirmie iespaidi.Austiņu forma ir izdevusies lieliski. Pat tādās ausīs, kur neturas nekas, šīs spēj saglabāt savu pozīciju vismaz stundu. Pārbaudīts praksē novadot stundu garu radio raidījumu, kurš zināmu apsvērumu dēļ tagad ir attālināts pakalpojums. Arī par kvalitāti sūdzēties nevar. Protams, austiņu iebūvētais mikrofons necenšas konkurēt ar studijas skaņas uztvērējiem, taču telefona režīmā ir visnotaļ patīkams. Vismaz skaņa, kas aiziet ēterā ir saprotama un teju vai neizkropļota.

Huawei FreeBuds 4i - austiņas par saprātīgu cenu mūsu "attālinātajam" laikmetam! Pirmie iespaidi.Ir kāda neliela nianse lietojot FreeBuds 4i video un audio konferencēs, piedaloties televīzijas vai radio raidījumos un citās līdzīgās dzīves situācijās. Trokšņu slāpētājs ļoti veiksmīgi slāpē fonā rūcošo veļas mazgājamo mašīnu, bērnu bubināšanu, kaķu ņaudēšanu un laulātā drauga sarunu pa telefonu. Tomēr nevajag aizmirst, ka mikrofons šīs fonā skaņas neslāpē. Tātad visi pārējie sarunas dalībnieki šīs aizkulišu skaņas sadzirdēs.

Skanējums ir dzidrs un nedaudz pamainījies. Laikam lielākais akcents šoreiz uz zemās frekvences skaņām jeb basiem. ja iepriekšējā versijā tie bija precīzi un nedaudz “rūcoši”, tad te skaņa ir pilna un izteiksmīga. Ražotājs saka, ka šis modelis vairāk piemērots pop mūzikai. Tā tas arī varētu būt, lai gan klasiskās mūzikas baudīšanai arī nav nekāda vaina.

Huawei FreeBuds 4i - austiņas par saprātīgu cenu mūsu "attālinātajam" laikmetam! Pirmie iespaidi.Laikam pienācis laiks ieliet karoti darvas kopējā medus mucā? Ar lielāko prieku! Vai nu futlāra magnēti ir par stipru, vai austiņu korpuss pa slidenu, taču vajadzīga īpaša veiklība, lai austiņas izdabūtu no bruņu krekla. Un, ja jau tik tālu esam tikuši, tad nebūt nebūtu slikti, ja futlāris iegūtu vietu kakla siksniņas piestiprināšanai. Olveida formas un izcili slidenais materiāls var beigties gauži bēdīgi, ja bikšu kabatas nav līdz celim un ar rāvējslēdzēju.

Huawei FreeBuds 4i - austiņas par saprātīgu cenu mūsu "attālinātajam" laikmetam! Pirmie iespaidi.Pavelkam svītru! Huawei FreeBuds 4i ir perfekts vidusslānis starp lēto un dārgo galu. Citi uzskata, ka šim modelim vēl augt un pilnveidoties. Mēs teiksim tā – tieši šā iemesla dēļ dabā pastāv austiņas ar piebildi “pro” un pilnīgi citu cenu. Te varam vien izvēlēties baltas, sarkanas vai melnas krāsas komplektu un baudīt attālināto vasaru. Nu jā, nevajadzētu brīnīties par sarkano krāsu, lai arī pie mums tāda piedāvāta netiek. Citviet pasaulē ir arī tāda. Ja runājam par cenu līdz simts eiro, tad ar kvalitāti te viss ir pat ļoti kārtībā.

Jā, un neaizmirstiet, ka austiņas var būt liktenīgas, ja tās lietojam pie stūres, ejot pa ceļmalu vai tuvojoties dzelzceļa sliedēm.Tiesa gan arī šeit Huawei spēris soli mūsu virzienā un nodrošinājis austiņas ar “awareness mode”, lai būtu sadzirdāms tas, kas notiek visapkārt. Sargāsim sevi un Huawei FreeBuds 4i mums sniegs daudz patīkamus mirkļus. Tiesa gan arī šeit Huawei spēris soli mūsu virzienā un nodrošinājis austiņas ar “awareness mode”, lai būtu sadzirdāms tas, kas notiek visapkārt.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.