Autodroms » Drošība

Uz Rīgas apvedceļa no Ķekavas apļa līdz Jelgavas šosejai atjauno segumu

27 Jūl 2021  

Uz Rīgas apvedceļa no Ķekavas apļa līdz Jelgavas šosejai atjauno segumuUz Rīgas apvedceļa (Salaspils–Babīte) (A5) posmā no Ķekavas apļa līdz Jelgavas šosejai (6,91.-21,28. km) sākta seguma atjaunošana.

Darbus, kuru ietekme uz satiksmes plūsmu ir visnozīmīgākā, būvnieks veiks galvenokārt naktī. Būvdarbu zonā paredzēts ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, satiksmi vakara un nakts stundās (plkst. 20.00–6.00) regulēs ar luksoforu vai to veiks satiksmes regulētāji.

Dienas laikā posmos, kur darbi nenotiek, ierobežojumi nav paredzēti, tomēr nepieciešamības gadījumā arī pa dienu satiksme tiks regulēta un spēkā būs ierobežojumi. Autobraucējiem jārēķinās, ka satiksme būvdarbu posmā var būt palēnināta.

Seguma atjaunošanas darbu ietvarā veiks izlīdzinošo frēzēšanu. Katras braukšanas joslas ārējā malā, kur konstatēts pastiprināts ceļa segas sabrukums, veiks padziļinātu frēzēšanu un papildu apakškārtas ieklāšanu. Visā būvdarbu posmā ieklās jaunu asfalta dilumkārtu un atjaunos ceļa horizontālo marķējumu.

Darbus plānots pabeigt šā gada oktobrī, tos veic SIA Binders par līgumcenu 2 102 278 eiro (ar PVN). Finansējums nāk no papildu piešķirtajiem 100 miljoniem eiro no budžeta programmas Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem.

INTERESANTI:

– Kuri automobiļu zīmoli visvairāk nonākuši dziesmu tekstos? TOP 10 šīs kategorijas uzvarētāji!

– Moldovas modele liek pārklāt savu Lamborghini ar 2 miljoniem Swarovski kristāliņiem

– Kā izvēlēties Karcher augstspiediena mazgātāju tā, lai tas atbilst mūsu vajadzībām?

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.